C-Bool - Would You Feel

2013-01-25 19:52

" Początki były trudne: pierwsze szkolne dyskoteki, pierwszy własny mikser, pierwsze kontakty z publicznością. Od 1998 roku został rezydentem dyskotek w swojej miejscowości. Jednak przełomowym rokiem w karierze C-Bool'a był rok 2002, kiedy to spotkał na swojej drodze członków znanych grup klubowych: DJs Team i Base Attack. " - tak opowiada o sobie na portalu www.topdj.pl/index.php?modul=biografia&akcja=pokaz&id=136 Grzegorz Cebula, słynny DJ tak utworów jak Would You Feel, In My Heart. Te, pierwsze solowe produkcje przyciągneły mase nowych fanów.

Czytając dalej na www.topdj.pl/index.php?modul=biografia&akcja=pokaz&id=136 dowiadujemy się, że : 

" Grzegorz Cebula, czyli C-Bool urodził się w 1981 roku, w niewielkim śląskim miasteczku Pyskowice. Jego fascynacja muzyką rozpoczęła się już od najmłodszych lat, kiedy dostał w swoje ręce pierwszy syntezator Yamaha. Były to czasy, kiedy C-Bool był fanem takich kultowych grup jak Queen czy Guns'n'Roses. Następnie zainteresował go nurt Italo Disco, aż do przełomowego momentu, jakim był rok 1992 – to właśnie wtedy zetknął się po raz pierwszy z muzyką techniczną. Ten gatunek muzyczny zafascynował go do tego stopnia, że marzył o zostaniu DJ'em. "

Rozpoczęcie solowej produkcji na samym początku zawsze jest trudne, więc Grzegorz Cebula nawiązuje kontakty z JDJs Team i Base Attack, które jak przeczytamy dalej .... 

"Po rozstaniu z Casteam postanowił, że będzie działał na własną rękę. Jego pierwsza solowa produkcja "Would U Feel", spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem, ze strony słuchaczy i narobiła sporo zamieszania w klubach oraz na listach przebojów. Utwór ten zauważył również Flashrider, który postanowił nawiązać z C-Bool'em współpracę." 

Jego droga do skucesu była trudna, jak u każdego początkującego artysty ale wypromował się dzięki utworze solowym Wolud You Fell, który ...

"W między czasie powstała druga produkcja C-Bool'a – "In My Heart", która również zyskała powodzenie w polskich klubach i stacjach radiowych. Po długich przygotowaniach, na półki sklepowe w krajach europy zachodniej, a także w Polsce, trafił debiutancki vinyl "C-Bool – Would U Feel", na którym oprócz znanej już dobrze oryginalnej wersji, znalazły się również remixy Ziggy X oraz Flashrider'a. Nagranie "Would U Feel" zdobywało coraz większą popularność za granica, zdobywając wysokie pozycje na listach tanecznych przebojów w takich krajach jak Niemcy, Austria, Włochy czy Japonia. Został umieszczony na kilkunastu zagranicznych składankach."

C-Boll jako Dj pochodzący z Polski, wypromował swoje utwory na skale Europy Zachodniej, właśnie tam królowały te klimaty, jakie właśnie na początku tworzył. Dziś przypominamy utwór Would You Fell, który na 100 % każdy słyszał. Grzegorz posiada na swoim koncie również nowe produkcje, króre również nie odeszły w nie pamięć. 

// Pablo